Magazine Proges

Cauta cel mai apropiat magazin PROGES din orasul tau. Click pe orasul tau pe harta pentru detalii referitoare la cel mai apropiat magazin PROGES.

OradeaSatu MareBaia MareClujBucurestiBistritaSucevaBotosaniPiatra NeamtIasiBacau OnestiBarladTargu MuresAradTimisoaraAlba IuliaDevaSibiuBrasovTargu JiuRamnicul ValceaDrobeta Turnu SeverinCraiovaAlexandriaGiurgiuPloiestiBuzauGalatiBrailaSloboziaConstanta
Arad Sus

Adresa:
Str. Aron Cotruş, Nr. 13

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0257/282.021.
Email: arad@proges.ro

Bacau Sus

Adresa:
Calea Republicii, Nr. 181 (complex Hello Shopping Park)

L–D: 09,00–21,00
Telefon: 0234/570.460.
Email: bacau117@proges.ro

Baia Mare Sus

Adresa:
Bd. Bucureşti, Nr. 44 (lângă fosta Filatura)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0262/226.191.
Email: baiamare108@proges.ro

Barlad Sus

Adresa:
Str. Republicii, Nr. 14, Bl. I1, Sc. C, Parter

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0235/414.080.
Email: barlad52@proges.ro

Bistrita Sus

Adresa:
Bd. Independentei, Nr. 99 (langa Kaufland de Jos)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0263/213.009.
Email: bistrita27@proges.ro

Bucuresti Sus

Adresa:
Autostrada A1, ieşirea Piteşti (West Park, Corp 2)

L–D: 10,00–21,00
Telefon: 021/380.51.25.
Email: bucuresti120@proges.ro

Adresa:
Bd. Ghencea, Nr. 126-132

L–V: 09,30-20,00; S: 09,30–17,00
Telefon: 021/316.56.23.
Email: bucuresti102@proges.ro

Adresa:
Bd. Mihai Bravu, Nr. 592-594

L–S: 09,00–20,00; D: 10,00–15,00
Telefon: 021/326.40.86.
Email: bucuresti101@proges.ro

Adresa:
Bd. Pipera, Nr. 46G, Parter, Pavilion 1

L-V: 09,00-20,00; S: 09,00-15,00
Telefon: 021/796.21.61.
Email: bucuresti121@proges.ro

Buzau Sus

Adresa:
Str. Frăsinet (lângă Kaufland)

L–V: 09,00–21,00; S: 09,00-20,00; D: 09,00–17,00
Telefon: 0238/710.622.
Email: buzau122@proges.ro

Cluj Sus

Adresa:
Str. Bucureşti, Nr. 79

L–V: 09,00-20,00; S: 09,00–12,30
Telefon: 0264/591.126.
Email: cluj5@proges.ro

Constanta Sus

Adresa:
Şos. Mangaliei, Nr. 183 (lângă Petrom)

L–S: 09,00–20,00; D: 10,00–15,00
Telefon: 0241/639.255.
Email: constanta105@proges.ro

Craiova Sus

Adresa:
Bd. Decebal, Nr. 85 (Rocada, fost pavilion IML ,corp A)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0251/435.703.
Email: craiova25@proges.ro

Deva Sus

Adresa:
Bd. 22 Decembrie, Bl. 45A, Parter (vis-a-vis de Banca Carpatica)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0254/232.820.
Email: deva@proges.ro

Dr.T.Severin Sus

Adresa:
Bd. Mihai Viteazu, Nr. 78 (Severin Shopping Center)

L–D: 09,00–21,00
Telefon: 0252/330.119.
Email: drobetaturnuseverin124@proges.ro

Iasi Sus

Adresa:
Şos. Păcurari, Nr. 112

L–V: 09,00-20,00; S: 09,00–14,00
Telefon: 0232/411.599.
Email: iasi103@proges.ro

Oradea Sus

Adresa:
Str. Nufarului, Nr. 90

L-S: 09,00-20,00; D: 10,00-15,00
Telefon: 0259/455.773.
Email: oradea100@proges.ro
Tur Virtual Magazin

Piatra Neamt Sus

Adresa:
Bd. Traian, Nr. 23, Bl. A6, Parter (fosta pizzerie Marianti)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0233/234.413.
Email: piatraneamt111@proges.ro

Ploiesti Sus

Adresa:
Str. Gh. Grigore Cantacuzino, Nr. 101 (zona Pisica Albă)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0244/591.936.
Email: ploiesti41@proges.ro

Sibiu Sus

Adresa:
Şos. DN1 FN, KM 306+629, loc Şelimbăr (incinta Shopping City Sibiu)

L–D: 09,00–21,00
Telefon: 0269/235.629.
Email: sibiu115@proges.ro

Slobozia Sus

Adresa:
Drumul Naţional DN2A, km118 (lângă Kaufland)

L–S: 09,00–21,00; D: 09,00-17,00
Telefon: 0243/231.200.
Email: slobozia123@proges.ro

Targu Jiu Sus

Adresa:
Str. Traian Confederatiei, Bl. 6, Parter (vis-a-vis de Banca Transilvania Asigurări)

L–V: 09,00-17,30, S: 09,00–12,30
Telefon: 0253/219.099.
Email: targujiu47@proges.ro

Targu Mures Sus

Adresa:
Str. Gh. Doja, Nr. 243 (incinta European Retail Park)

L–D: 09,00–21,00
Telefon: 0265/252.002.
Email: targumures116@proges.ro

Timisoara Sus

Adresa:
Bd. 16 Decembrie 1989, Nr. 52 (langa unitate Pompieri)

L-V: 09,00-17,30; S: 09,00-12,30
Telefon: 0256/245.524.
Email: proges.tm@gmail.com

Turda Sus

Adresa:
Calea Victoriei, Nr. 1

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0264/311.711.
Email: turda54@proges.ro