Magazine Proges

Cauta cel mai apropiat magazin PROGES din orasul tau. Click pe orasul tau pe harta pentru detalii referitoare la cel mai apropiat magazin PROGES.

OradeaSatu MareBaia MareClujBucurestiBistritaSucevaBotosaniPiatra NeamtIasiBacau OnestiBarladTargu MuresAradTimisoaraAlba IuliaDevaSibiuBrasovTargu JiuRamnicul ValceaDrobeta Turnu SeverinCraiovaAlexandriaGiurgiuPloiestiBuzauGalatiBrailaSloboziaConstanta
Arad Sus

Adresa:
Str. Aron Cotruş Nr. 13

L – V: 9.00 -17.30, S: 9.00 – 12.30
Telefon: 0257/282.021
Email: arad@proges.ro

Bacau Sus

Adresa:
Calea Republicii, nr. 181 (complex Hello Shopping Park)

L – D: 9.00 – 21.00
Telefon: 0234/570.460
Email: bacau117@proges.ro

Baia Mare Sus

Adresa:
B-dul Bucureşti, Nr. 44 (lângă fosta Filatura)

L – V: 9.00 - 17.30, S: 09.00 – 12.30
Telefon: 0262/226.191
Email: baiamare108@proges.ro

Barlad Sus

Adresa:
Str. Republicii nr. 14, bl. I1, sc. C, parter

L – V: 9.00 -17.30, S: 9.00 – 12.30
Telefon: 0235/414.080
Email: barlad52@proges.ro

Bistrita Sus

Adresa:
Bd. Independentei, Nr. 99 (langa Kaufland de Jos)

L – V: 9.00 -17.30, S: 9.00 – 12.30
Telefon: 0263/213.009
Email: bistrita27@proges.ro

Bucuresti Sus

Adresa:
Autostrada A1, ieşirea Piteşti (West Park, Corp 2)

L – D: 10.00 – 21.00
Telefon: 021/380.51.25
Email: bucuresti120@proges.ro

Adresa:
B-dul Mihai Bravu nr. 592-594

L– S 09.00 – 20.00, D: 10.00 – 15.00
Telefon: 021/326.40.86
Email: bucuresti101@proges.ro

Adresa:
Bulevardul Ghencea 126- 132

L–V: 09.00 - 20.00, S: 09.00 – 19.00
Telefon: 021/316.56.23
Email: bucuresti102@proges.ro

Buzau Sus

Adresa:
Str. Frăsinet (lângă Kaufland)

L – S: 9.00 – 21.00, D: 9.00 – 19.00
Telefon: 0238/710.622
Email: buzau122@proges.ro

Cluj Sus

Adresa:
Str. Bucureşti, Nr. 79

L – Vi: 9.00 -20.00, S: 9.00 – 12.30
Telefon: 0264/591.126
Email: cluj5@proges.ro

Constanta Sus

Adresa:
Şos. Mangaliei nr. 183 (lângă Petrom)

L – S: 9.00 – 20.00, D: 10.00 – 15.00
Telefon: 0241/639.255
Email: constanta105@proges.ro

Craiova Sus

Adresa:
B-dul Decebal (Rocada) Nr 85 fost pavilion IML ,corp A

L – V: 9.00 -17.30, S: 9.00 – 12.30
Telefon: 0251/435.703
Email: craiova25@proges.ro

Deva Sus

Adresa:
B-dul 22 Decembrie, Bl. 45A, Parter (vis-a-vis de Banca Carpatica)

L – V: 9.00 -17.30, S: 9.00 – 12.30
Telefon: 0254/232.820
Email: deva@proges.ro

Dr.T.Severin Sus

Adresa:
B-dul Mihai Viteazu, Nr 78 (Severin Shopping Center)

L – D: 09.00 – 21.00
Telefon: 0252/330.119
Email: drobetaturnuseverin124@proges.ro

Iasi Sus

Adresa:
Şos. Păcurari Nr.112

L – V: 9.00 -20.00, S: 9.00 – 14.00
Telefon: 0232/411.599
Email: iasi103@proges.ro

Oradea Sus

Adresa:
Str. Nufarului, Nr. 90

L-S: 9.00-20.00; D: 10.00-15.00;
Telefon: 0259/455.773
Email: oradea100@proges.ro
Tur Virtual Magazin

Piatra Neamt Sus

Adresa:
Bulevardul Traian, Nr 23, bloc A6, parter (fosta pizzerie Marianti )

L – V: 9.00 -17.30, S: 9.00 – 12.30
Telefon: 0233/234.413
Email: piatraneamt111@proges.ro

Ploiesti Sus

Adresa:
Str. Gh. Grigore Cantacuzino, Nr. 101 (zona Pisica Albă)

L – V: 9.00 -17.30, S: 9.00 – 12.30
Telefon: 0244/591.936
Email: ploiesti41@proges.ro

Sibiu Sus

Adresa:
Şos. DN1 FN KM 306+629, loc Şelimbăr (incinta Shopping City Sibiu)

L – D: 09.00 – 21.00
Telefon: 0269/235.629
Email: sibiu115@proges.ro

Slobozia Sus

Adresa:
Str. Drumul Naţional DN2A, km118 (lângă Kaufland)

L – S: 09.00 – 21.00, D: 9.00 - 17.00
Telefon: 0243/231.200
Email: slobozia123@proges.ro

Targu Jiu Sus

Adresa:
Str. Traian Confederatiei Bl. 6, parter (vis-a-vis de Banca Transilvania Asigurări)

L – V: 9.00 -17.30, S: 9.00 – 12.30
Telefon: 0253/219.099
Email: targujiu47@proges.ro

Targu Mures Sus

Adresa:
Str. Gh. Doja, Nr. 243 (incinta European Retail Park)

L – D: 9.00 – 21.00
Telefon: 0265/252.002
Email: targumures116@proges.ro

Timisoara Sus

Adresa:
B-dul. 16 Decembrie 1989, Nr. 52(langa unitatea de Pompieri)

L-V: 9.00 - 17.30, S: 9.00 - 12.30
Telefon: 0256/245.524
Email: proges.tm@gmail.com

Turda Sus

Adresa:
Str. Calea Victoriei, Nr. 1

L – V: 9.00 -17.30, S: 9.00 – 12.30
Telefon: 0264/311.711
Email: turda54@proges.ro