Magazine Proges

Cauta cel mai apropiat magazin PROGES din orasul tau. Click pe orasul tau pe harta pentru detalii referitoare la cel mai apropiat magazin PROGES.

OradeaSatu MareBaia MareClujBucurestiBistritaSucevaBotosaniPiatra NeamtIasiBacau OnestiBarladTargu MuresAradTimisoaraAlba IuliaDevaSibiuBrasovTargu JiuRamnicul ValceaDrobeta Turnu SeverinCraiovaAlexandriaGiurgiuPloiestiBuzauGalatiBrailaSloboziaConstanta
Arad Sus

Adresa:
Str. Aron Cotruş, Nr. 13

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0257-259.594.
Email: arad@proges.ro

Bacau Sus

Adresa:
Calea Republicii, Nr. 181 (complex Hello Shopping Park)

L–D: 09,00–21,00
Telefon: 0234-516.194.
Email: bacau117@proges.ro

Baia Mare Sus

Adresa:
Bd. Bucureşti, Nr. 44 (lângă fosta Filatura)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0262-437.041.
Email: baiamare108@proges.ro

Barlad Sus

Adresa:
Str. Republicii, Nr. 14, Bl. I1, Sc. C, Parter

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0235-480.310.
Email: barlad52@proges.ro

Bucuresti Sus

Adresa:
Autostrada A1, ieşirea Piteşti (West Park, Corp 2)

L–D: 10,00–21,00
Telefon: 021-330.20.34.
Email: bucuresti120@proges.ro

Adresa:
Bd. Ghencea, Nr. 126-132

L–V: 10,00-19,00; S: 09,30–17,00; D: 10,00-15,00
Telefon: 021-490.04.36.
Email: bucuresti102@proges.ro

Adresa:
Bd. Mihai Bravu, Nr. 592-594

L–S: 09,00–20,00; D: 10,00–15,00
Telefon: 021-327.63.78.
Email: bucuresti101@proges.ro

Adresa:
Sos. Pipera, Nr. 46H, Parter, Pavilion 1

L-V: 09,00-20,00; S: 09,00-15,00
Telefon: 0786-539.214.
Email: bucuresti121@proges.ro

Cluj Sus

Adresa:
Str. Bucureşti, Nr. 79

L–V: 09,00-20,00; S: 09,00–12,30
Telefon: 0786-539.215.
Email: cluj5@proges.ro

Constanta Sus

Adresa:
Şos. Mangaliei, Nr. 183 (lângă Petrom)

L–S: 09,00–20,00; D: 10,00–15,00
Telefon: 0241-680.824.
Email: constanta105@proges.ro

Craiova Sus

Adresa:
Calea Bucuresti, Bl. R1-R2 (zona Viitorul, vis-a-vis Lidl)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0786-539.213.
Email: craiova@retailhomeconcept.ro

Deva Sus

Adresa:
Bd. 22 Decembrie, Bl. 45A, Parter (vis-a-vis de Banca Carpatica)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0254-228.462.
Email: deva@proges.ro

Dr.T.Severin Sus

Adresa:
Aleea Constructorilor, Nr. 1 (incinta centrului comecial Cora, spatiul 107-108)

L–D: 09,00–21,00
Telefon: 0252-707.288.
Email: drobetaturnuseverin124@proges.ro

Iasi Sus

Adresa:
Şos. Păcurari, Nr. 112

L–V: 09,00-20,00; S: 09,00–14,00
Telefon: 0232-270.561.
Email: iasi103@proges.ro

Oradea Sus

Adresa:
Str. Nufarului, Nr. 90

L-S: 09,00-20,00; D: 10,00-15,00
Telefon: 0259-410.044.
Email: oradea100@proges.ro

Piatra Neamt Sus

Adresa:
Bd. Traian, Nr. 23, Bl. A6, Parter (fosta pizzerie Marianti)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0233-261.823.
Email: piatraneamt111@proges.ro

Ploiesti Sus

Adresa:
Str. Gh. Grigore Cantacuzino, Nr. 101 (zona Pisica Albă)

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0244-366.254.
Email: ploiesti41@proges.ro

Sibiu Sus

Adresa:
Şos. DN1 FN, KM 306+629, loc Şelimbăr (incinta Shopping City Sibiu)

L–D: 09,00–21,00
Telefon: 0269-248.396.
Email: sibiu115@proges.ro

Targu Mures Sus

Adresa:
Str. Gh. Doja, Nr. 243 (incinta European Retail Park)

L–D: 09,00–21,00
Telefon: 0265-435.697.
Email: targumures116@proges.ro

Turda Sus

Adresa:
Calea Victoriei, Nr. 1

L–V: 09,00-17,30; S: 09,00–12,30
Telefon: 0264-459.699.
Email: turda54@proges.ro